Про компанію

Наше завдання - підвищення рівня безпеки на дорозі, зменшення рівня смертності та травматизму

Компанія працює на ринку України з 2016 року. За цей час Міжнародний фестиваль-конкурс «Вибір року» нас відзначив престижними нагородами, як найкращу компанію у своїй категорії 2018 і 2019 р.р.

Всі тренери в нашій команді мають досвід участі у перегонах в автомотоспорті. Ми добре знаємо, що таке шалена швидкість, і як при цьому поводиться автомобіль. Виходячи з нашого досвіду та практики, ми розуміємо, де та межа безпеки, за яку заступити не можна. Адже на дорогах є багато різних учасників дорожнього руху, які не завжди поводяться зрозуміло і прогнозовано. Це вантажний та легковий транспорт, мотоциклісти, велосипедисти та пішоходи. І наше завдання – навчити кермувати автомобілем таким чином, щоб не зашкодити ні їм, ні собі.

Наша філософія

Місія

У кожної компанії є сенс діяльності, мета. Наша – створити безпечні умови для всіх учасників дорожнього руху через навчання.

Безпека на дорозі – не самоціль, а засіб, що допомагає людям вести повноцінне, здорове, щасливе життя, займаючись своїми справами.

Бачення

Нам важливо стати найбільш успішним та затребуваним центром / постачальником освітніх рішень для безпечного кермування в Європі.

Люди для нас – найголовніше. Навіть коли ми працюємо в секторі B2B, саме люди ухвалюють рішення. Довіра і довгострокові стосунки не менш важливі, ніж послуги та продукти, які ми пропонуємо клієнтам.

Цінності

В основу всього, що ми робимо, ми покладаємо власні цінності. Саме вони є визначальними для нашої повсякденної поведінки, і вони визначають рішення на всіх рівнях організації.

Успіх клієнта

Ми слухаємо і говоримо з нашими клієнтами про їх потреби та складнощі, і враховуємо їх побажання. В своїй роботі ми орієнтуємось на такі рішення, які створюють цінний та надійний результат як для наших клієнтів, так і для суспільства.

Довіра

Ми є прозорими та з повагою ставимося до людей. Ми довіряємо один одному, поважаємо прийняті рішення. Ця довіра між співробітниками компанії відображається і на наші стосунки із партнерами та клієнтами – ми розвиваємо партнерські відносини із зовнішніми зацікавленими сторонами.

Розвиток

Нам цікаво працювати. Ми пишаємося роботою і бізнесом, яким займаємося. Ми прагнемо досягнення наших цілей. Ми інноваційні та знаходимо способи створення нових рішень.

Надійність

Ми стабільна та прогнозована компанія. Маємо високі вимоги до своєї роботи, так само багато вимагаємо від інших. Головне – якісно зробити свою роботу.

Наші досягнення

71 корпоративних клієнтів
9 років досвіду
15 програм тренінгів
1699 виданих сертифікатів

про команду

Коли справа доходить до навчання водіїв, єдине, що має значення, - це практичний досвід.

У нас працюють досвідчені люди, які терпляче проведуть вас через важливий процес оновлення знань і навичок про закони кермування. Вони допоможуть отримати практичні навички безпечного контраварійного керування автомобілем, гарантуючи стійкий надійний результат.

Представляємо більш детально членів нашої команди.

Геннадій Мазепа

Геннадій Мазепа

директор і старший тренер

Олександра Кравчук

Олександра Кравчук

заступник директора

Дмитро Павлов

Дмитро Павлов

тренер

Денис Мазепа

Денис Мазепа

тренер

Кравчук Денис

Кравчук Денис

менеджер

Залерцов Михайло

Залерцов Михайло

менеджер

Юлія Полєшко

Юлія Полєшко

офіс-менеджер

Контактна інформація

Телефони

+38 (044) 222-94-54

+38 (066) 698-75-75

E-mail
office@yoursafety.com.ua
Адреса
02095, Україна, Київ, вул. Анни Ахматової 35А, офіс 6